Piegādes un atgriešanas noteikumi | Emeralda

Piegādes un atgriešanas noteikumi

Piegāde, garantija un atgriešana

01.03.2021


 1. PIEGĀDES KĀRTĪBA

  1. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei tikai pēc pasūtījuma pilnas apmaksas.

  2. Lūdzam iespējami precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzu neaizmirstiet norādīt kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr. utt.). Nekorekti norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var tikt pagarināts.

  3. Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, pa kuru kurjers var sazināties ar piegādes saņēmējiem. Nekorekti norādīta telefona numura dēļ piegādes termiņš var pagarināties.

  4. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās no 00:00 līdz 15:00, tiek apstrādāti un nodoti piegādei kurjeram tajā pašā dienā.

  5. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās pēc 15:00, tiek apstrādāti tajā pašā dienā un tiek nodoti piegādei kurjeram nākamajā darba dienā.

  6. Ja pasūtījums tiek veikts sestdienā vai svētdienā, tad tas tiks apstrādāts un nodots piegādei kurjeram nākamajā darba dienā.

  7. Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), lai apstiprinātu pasūtījuma saņēmēja personību.

 2. PIEGĀDES TERMIŅI UN MAKSA

  1. Visi pasūtījumi virs EUR 30.00 no emeralda.lv interneta veikala tiek piegādāti bezmaksas visā Latvijas teritorijā.

  2. Pasūtījumiem zem EUR 30.00 tiek piemērota piegādes maksa EUR 2.50 apmērā.

  3. Pasūtījuma plānotā piegāde notiek 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas, taču ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.

  4. Visas EMERALDA preces tiek apdrošinātas un Jums nav jāuztraucas par piegādes drošību vai citiem riskiem.

 3. PREČU ATGRIEŠANAS UN NAUDAS ATMAKSA

  1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā EMERALDA, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

  2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, nenoņemot un nesabojājot cenu un proves zīmes. Atcerieties, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl,ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tieši tādā apmērā, kādā to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

  3. Atteikuma tiesību termiņa sākumu skaita sekojoši : ja pasūtīta prece - no dienas, kad patērētājam prece piegādāta; ja vienā pasūtījumā pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pēdējā pasūtītā prece; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pasūtītās preces pēdējā partija vai daļa.

  4. Lai atgrieztu preci Jums nepieciešams aizpildīt atteikuma veidlapu EMERALDA mājas lapā - atgriešanas forma, norādot nepieciešamos datus.

  5. Atgriešanas pieteikums ir pieņemts no atgriešanas formas aizpildīšanas brīža, par kuru Jūs saņemat apstiprinājumu norādītajā e-pastā.

  6. Preces atgriešanu iespējams veikt 14 dienu laikā visos EMERALDA veikalos, vai arī, nosūtot preci pa pastu (SIA “FALLA”, Vecā Biķernieku iela 27 - 1, Rīga, LV-1079) kopā ar piegādes brīdī saņemtiem pirkuma dokumentiem un iepakojumu. EMERALDA nesedz preces atgriešanas pasta izdevumus.

  7. Jā 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma mēs neesam saņemuši preci, no kuras esat atteicies, tad atteikuma pieteikums tiek anulēta.

  8. Izmantojot atteikuma tiesības, jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

  9. Ja izmantojat atteikuma tiesības, interneta veikalam EMERALDA ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņemuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tās kvalitātes atbilstību, atmaksāt naudu uz to pašu bankas kontu, no kura tika samaksāts par attiecīgo preci.

  10. Pasūtījuma atgriešanas gadījumā pasūtījuma piegādes maksa netiek atgriezta.

 4. JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU LIETOŠANAS UN KOPŠANAS NOTEIKUMI

  1. Juvelierizstrādājumi ir jānoņem visos gadījumos, kad iespējams tos mehāniski, termiski vai ķīmiski bojāt, t.sk.: uzkopjot telpas, mazgājot traukus vai veicot citus saimnieciskus darbus; mazgājot rokas, ejot dušā vai vannā; lietojot kosmētikas, parfimērijas vai farmācijas produktus; ejot gulēt; nodarbojoties ar sportu; apmeklējot saunu, solāriju vai pirti; sauļojoties un peldoties.

  2. Brīdinām:

   1. nēsājot pūstos juvelierizstrādājumus zem cieša vai smaga apģērba, iespējama to deformācija;

   2. nēsājot pūstajās un čūskveida ķēdītēs smagus, liela izmēra kulonus, tās var mainīt formu vai pārtrūkt;

   3. nēsājot cieši kopā vairākus juvelierizstrādājumus, var veidoties mehāniski bojājumi vai skrāpējumi;

   4. tīrot juvelierizstrādājumus ar zobu pastu, smiltīm vai citiem abrazīviem materiāliem, iespējams to nodilums;

   5. neapzināti vai apzināti izraisot virsmas mehāniskus bojājumus (skrāpējumus, iespiedumus, deformācijas u.tml.), pakļaujot izstrādājumu ķīmisku vielu ietekmei vai pulējot ( ja izstrādājumam ir matēta, oksidēta virsma vai rodija pārklājums), iespējams dekoratīvās virsmas nodilums;

   6. nēsājot juvelierizstrādājumus ar kaučuku, ādu, silikonu, emalju vai metālkeramiku un, ejot ar tiem pirtī, saunā vai solārijā, iespējami to ķīmiski un termiski bojājumi.

  3. Izvēloties juvelierizstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, svarīgi:

   1. tos uzglabāt aizvērtās kārbiņās, lai pasargātu no tiešas saules staru iedarbības, jo liela daļa šo akmeņu gaismas ietekmē var zaudēt tiem raksturīgo toni;

   2. izvairīties no krapju (ķepiņveida) akmeņu stiprinājumu mehāniskiem bojājumiem, jo, aizķerot vai atlokot krapi, akmens var izkustēties un izkrist;

   3. izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm un koraļļiem tīrīt tikai pie juveliera. Jāatceras, ka juvelierizstrādājumu nēsāšanas un glabāšanas apstākļi ietekmē to ilgmūžību, piemēram, novecošanu paātrina izžūšana un mehāniski bojājumi, savukārt pie krasām temperatūras maiņām tajos var rasties plaisas.

  4. Juvelierizstrādājumu kopšana

   1. Iesakām tīrīšanu un pulēšanu uzticēt SIA “FALLA” servisa juvelierim.

   2. Ikdienas apkopi iespējams veikt:

   3. ar EMERALDA veikalos nopērkamiem speciāliem līdzekļiem un salvetēm zelta, sudraba, pērļu un dārgakmeņu kopšanai;

   4. zelta rotaslietas (izņemot izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm, koraļļiem un metālkeramikas savienojumiem) – paturot vairākas stundas siltā ziepjūdenī, kam pievienoti daži pilieni ožamā spirta, pēc tam noskalojot tos zem tekoša ūdens;

   5. sudraba rotaslietas (izņemot izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm, koraļļiem un metālkeramiku) – skalojot siltā dzeramās soda šķidrumā un pēc tam tos nopulējot ar vilnas vai flaneļa audumu.

 5. GARANTIJAS NOTEIKUMI

  1. Pretenzijas par preču kvalitāti izskata tikai pēc pirkuma dokumenta uzrādīšanas.

  2. Termiņš pretenziju pieteikšanai par juvelierizstrādājuma kvalitāti ir 2 gadi no preces iegādes dienas.

  3. Zīmolu juvelierizstrādājumu garantijas laiku nosaka to ražotājs, bet tas nav mazāks par 2 gadiem no preces iegādes brīža.

  4. Juvelierizstrādājumi ar dārgakmeņiem un izstrādājumi, kuriem ir koriģēts izmērs, netiek mainīti, izņemot gadījumus, kad konstatēts slēpts ražošanas defekts, kas nav novēršams, veicot to remontu.

  5. Izstrādājumiem ar rodija pārklājumu un apzeltītām rotaslietām ir iespējams dabisks nodilums, kas nav uzskatāms par defektu, un uz to nav attiecināmi preces garantijas noteikumi.

  6. Juvelierizstrādājumu garantijas remontu veic SIA „FALLA” servisa juvelieris.

  7. Zīmolu precēm garantijas remontu veic to ražotājs.

  8. Garantijas remonts netiek veikts, ja:

   1. prece ir patvaļīgi bojāta;

   2. nav ievēroti juvelierizstrādājumu garantijas, lietošanas un kopšanas noteikumi;

   3. juvelierizstrādājumu ir labojis vai tā sākotnējo dizainu mainījis cits meistars, kurš nav SIA "FALLA" servisa juvelieris.